Absolventi naší školy, kteří ukončili docházku v letech 1970-1990

 

Absolventi 1990

Zvětšit

VIII., 1989 – 1990, školní docházka 1982 – 1990

 tř. uč. Dana Ostapčuková, 21 žák 

Abraham Stanislav, Bilák Martin, Gavronská Michaela, Hoffman Vladimír, Kleinová Zlatuše, Kočková Eva, Kovanda Otto, Kovář Vítězslav, Králová Romana, Křivohlavá Renáta, Kučera Jiří, Kučerová Radka, Lincová Františka, Matajová Šárka, Nozar Martin, Orlovská Jana, Růžková Blanka, Supková Jaroslava, Szybakowska Alena, Šnajdrová Věra, Vondrušková Blanka, Zimák David

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Bendík Marian, Blažek Milan, Fikertová Iveta, Chadima Zdeněk, Jarošová Pavla, Molnárová Martina, Potor Petr, Šretr Jiří, Venhauerová Simona, Žiga Martin

 

Zvětšit

1988 - 1989

VII. třída

tř. uč. Dana Ostapčuková

 

Absolventi 1989

 Zvětšit

VIII., 1988 – 1989, školní docházka: 1981 – 1989

tř. uč. Zdeněk Zdražil

 

Brož Milan, Čmejla Jan, Eberhardtová Pavla, Gabrielová Gabriela, Hejrovská Dana, Kotlárová Miroslava, Kutílková Andrea, Luxík Roman, Merhautová Monika, Nováková Nikola, Pertlík Marek, Pomahačová Renata, Robe Jaroslav, Routner Jaroslav, Ryvolová Irena, Skalický Pavel, Štochl Zdeněk, Teplá Marie, Tropp Milan, Valečková Jitka, Vávra Tomáš, Véghová Andrea, Vondruška Daniel, Žák Zdeněk

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Bartáková Lenka, Bendíková Štěpánka, Čepera Jan, Jungschaferová Nikola, Matouch Jiří, Tóth Slavomír

 

1984 - 1985

IV. třída

tř. uč. Věra Julišová

Zvětšit

1987 - 1988

VII. třída

tř. uč. Zdeněk Zdražil

 

Absolventi 1988 

 

školní docházka: 1980 – 1988

tř. uč. Jitka Paliculinová

 

Bilák Jiří, Dvořáček Petr, Formáček Karel, Frnka Josef, Hálová Jana, Hillebrandová Jiřina, Hoffman Zbyněk, Hrehor Vladimír, Humlová Marie, Jireš Miroslav, Kopfsteinová Renáta, Kotulič Radek, Králová Jaroslava, Krejčíková Stanislava, Kroupová Hana, Kůrková Alena, Malá Petra, Novotná Emílie, Polka Antonín, Ritterová Iveta, Samková Alena, Smat Vladimír, Venhauerová Naděžda, Vojíková Monika, Vondrušková Milada, Vostrý Jaroslav, Žáková Květa 

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Bartáková Vlasta, Cabadová Mária, Čeperová Helena, Derflová Petra, Filip Stanislav, Hlavatá Bohumila, Ješinová Hana, Klasová Lenka, Kozárová Klára, Sýkora Libor, Špejtek František, Švach Petr

 

Zvětšit

1984 - 1985

V. třída

tř. uč. Dana Ostapčuková

Zvětšit

tř. uč. Vlasta Matouchová

 

 

 

Absolventi 1987

Zvětšit 

 

VIII., 1986 – 1987, školní docházka: 1979 – 1987

 tř. uč. Eva Kotalíková

 

Blažek Dušan, Brokeš František, Brziak Petr, Čmejla František, Dvořáček Václav, Farská Martina, Komedová Hana, Koňaříková Dagmar, Kovandová Leona, Kubajko Jan, Levická Marcela, Márynka Radislav, Novotná Emílie, Reifková Markéta, Růžková Zdeňka, Sedláková Jitka, Stroschneider Ivo, Teplá Růžena, Tichá Irena, 

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Jindřišková Marie, Račkovič Petr, Vilém Petr, Žiga Miroslav, Žigová Marcela

Zvětšit

1984 - 1985

VI. třída

tř. uč. Eva Kotalíková

 

Absolventi 1986

Zvětšit

školní docházka: 1978 – 1986

 tř. uč. Josef Šťovíček

 

Brožová Dagmar, Derflová Zina, Dolejšová Erika, Formáčková Radmila, Kejř Pavel, Kolčava Radek, Korunková Andrea, Kroupová Pavlína, Kůrková Světlana, Malý Oldřich, Mareš Pavel, Ostapčuková Drahoslava, Polák Štefan, Robeová Iveta, Římalová Jana, Smat Jiří, Špačková Milada, Štrébl František, Šťovíček Jiří, Vostrá Michaela

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Budoš Karel,Burešová Marie, Dubská Lenka, Klumová Jana, Kurečaj Karel, Kurečajová Iveta, Maršalíková Vlasta, Tancošová Jitka, Voráčková Vladimíra, Vorlíčková Iveta

Zvětšit

1984 - 1985

VII. třída

tř. uč. Josef Šťovíček

Zvětšit

1978 - 1979

I. třída

tř. uč. Eva Ševčíková

Zvětšit

Zvětšit

Lyžařský kurz VII. třída

   Zvětšit

 

Zvětšit

Škola v přírodě

 

Absolventi 1985

Zvětšit

školní docházka: 1977 – 1985

 tř. uč. Zdeněk Zdražil

 

Budská Jiřina, Cermanová Jana, Čejka Jan, Čejka Jaroslav, Čeperová Bohumila, Formánek Petr, Frnka Daniel, Gavronský Vítězslav, Hála Jaroslav, Harmady Pavel, Hoffmanová Blanka, Komedová Kamila, Králová Miroslava, Kučerová Iveta, Kříž Jan, Matouchová Martina /odst. v 8.r./, Naujock Martin, Pěnkava Luděk, Pomahač Eduard, Studená Hana, Šlégr Milan, Šťastná Anna, Wohlrabová Marie

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Daňka Milan, Kurečaj Milan, Kavur Miroslav, Kavur Štefan, Olahová Verona, Seresová Rozálie, Valach Štefan

Zvětšit

1983 - 1984

VII. třída

tř. uč. Zdeněk Zdražil

Zvětšit

tř. uč. Alena Muchová

 

Zvětšit

Pionýři

Zvětšit

1978 - 1979

II. třída 

spolu se III. tř, která dochodila ZŠ v Jirkově

tř. uč. Alena Muchová

Zvětšit

1977 - 1978

I. třída 

tř. uč. Libuše Lencová

Zvětšit

Mateřská škola

 

V roce 1984 ve Strupčicích nekončila žádná třída. Od nástupu na vyšší stupeň žáci dojížděli do Jirkovských základních škol.

 

Zvětšit

 

Skupinová rada PO SSM 1980 - 1981

vedoucí Pavla Luftová

 

 

Absolventi 1983

První ročník osmileté školní docházky

 

 školní docházka: 1975 – 1983

 tř. uč. Eva Kotalíková

Brisudová Marcela, Divišová Dana, Dubský Vlastimil, Gavronská Marcela, Horová Emílie, Kejřová Hana, Klasová Jana, Kolčava Miroslav, Korf Josef, Korunková Martina, Kubajková Věra, Luxíková Olga, Márynková Renáta, Mullerová Jaroslava, Olahová Monika, Rauchfussová Markéta, Římal Alois, Šmíd Pavel, Šnajdrová Radmila, Špaček Jiří, Tautermann Jaroslav /zemřel v 7.tř./, Trhlík Martin, Václavíková Isabella,

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Burantová Pavlína, Daňková Věra, Dudová Jana, Flachsová Lenka, Gardlíková Marta, Klinková Marie, Kroková Eva, Lebeda Jan, Močková Ladislava

Zvětšit

spojeni s abs. 1981

tř. uč. Eva Ševčíková

 

Zvětšit

tř. uč. Eva Kotalíková

 

Zvětšit

spojeni s abs. 1981

 

 

Absolventi 198

Poslední ročník devítileté školní docházky

 

 školní docházka: 1974 – 1982

 tř. uč. Eva Kotalíková

 

Braunová Blanka, Brožová Renáta, Budská Eva, Budská Jana, Čejka Petr, Gardlíková Jana, Choreň Vlastimil, Jetenská Eva, Kolčava Milan, Koňaříková Jaroslava, Kotulič Vladimír, Kozár Michal, Král Alexandr, Nozar Roman, Sedláková Jiřina, Stárek Zdeněk, Šnajdr Petr, Voráček Stanislav,. Wohlrab Jan   

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Černá Jiřina, Moravcová Alena, Hammerová Jitka, Kozlík Martin, Netík Václav, Panhanz Rudolf, Švarc Luboš, Tancoš Jozef, Steirmannová Eva

 

 

IV. třída 

V. třída 

 

VI. třída 

 

 

Absolventi 1981

 zvětšit

 školní docházka: 1973 – 1981

tř. uč. Josef Šťovíček

 

Bárta Petr, Bouška Karel, Hora Václav, Jindrová Marcela, Krejčík Jaroslav, Merhautová Marcela, Morava Karel, Naujocková Marie, Račkovičová Věra, Šmatová Alena, Šťastný Jiří, Vyšínová Jiřina, Zíková Jaroslava

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Nyari Antonín, Olah Michal,Petrová Jitka, Szegeny Zdeněk, Šípková Michaela, Tchoschner Gerhard 

Zvětšit

tř. uč. Zdeněk Zdražil

 

Zvětšit

spojeni s abs. 1983

tř. uč. Eva Ševčíková

Zvětšit

spojeni s abs. 1983

 

Zvětšit

Zvětšit

1974 - 1975

II. třída

tř. uč. Jolanda Carvanová

 

Absolventi 1980

 

školní docházka: 1972 – 1980

tř. uč. Zdeněk Zdražil

Berthold Emil, Brisudová Zdeňka, Kejř Jaroslav, Kejř Jiří, Křivohlavá Marcela, Křížová Milada, Lebedová Jitka, Lošák Josef, Mareš Antonín, Polková Květoslava, Stárek Jaroslav, Šmídová Jana, Tichá Petra  

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Černý Miroslav, Horák Pavel, Houda Karel, Jandová Ivana, Kozlík Zbyněk, Močko Lubomír, Olah Jiří, Růžičková Eva, Žejdlová Alena

Zvětšit

tř. uč. Josef Šťovíček

 

Zvětšit

tř. uč. Hana Šťovíčková

 

Zvětšit

tř. uč. Hana Šťovíčková

 

Zvětšit

Fotografický kroužek

 

Zvětšit

Ve školce

řed. Miloslava Želichovská

 

Absolventi 1979

 

školní docházka: 1971 – 1979

VIII. třída

 tř. uč. Marie Cimoradská /od 10.4.1979/

VI. – VIII. r.  tř. uč. Eva Kotalíková /mat. dovol./  

Budský Josef, Fryč Vlastimil, Hanušová Irena, Jindra Miloslav, Jireš Jaroslav, Jireš Josef, Marešová Ivana, Němeček Josef, Nyariová Růžena / z 8. r. /, Pejša Jaroslav, Pejša Vladimír, Polková Květoslava, Punzet Petr, Schopkeová Růžena, Szegeny Jiří, Šmatová Ivana, Valachová Štefanie, Vaňousová Dagmar, Žofková Olga

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Béna Vladislav

 

 

Zvětšit

VI. třída 

 uč. Zdeněk Zdražil

 

 

Absolventi 1979

 

školní docházka: 1970 – 1979

IX. třída

tř. uč. Ladislava Raková

 

Bendová Lada, Braunová Věra, Doubravová Štěpánka, Exnerová Ivana Exnerová Pavla, Hillebrand Jiří, Holidis Sokrates, Jirásek Jan, Kejř Václav, Krištofová Lada, Kučera Jaroslav, Marešová Hana, Matulík Vlastimil, Muller Vlastimil, Pachovský Adolf, Pangertová Bronislava, Pejšová Ilona, Pencová Irena, Petriková Jarmila, Poláková Marie, Polková Jana, Reichel Milan, Schmidlová Alena, Šrédl Pavel, Tichá Jana, Vykusová Jitka, Želichovská Marie, Žofka Václav

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Fujdjaková Renata, Mágr Václav, Oláh Miroslav, Szegeny Milan

 

Končí devítiletá školní docházka. Současně vycházejí i žáci z VIII. třídy. Začíná nová šk. koncepce – osmiletá povinná šk. docházka.   

 

Absolventi 1978

  

školní docházka: 1969 – 1978

 tř. uč. Eva Kotalíková

 

Bárta Bohumil, Dočekal Antonín, Hanušová Jaroslava, Hillebrandová Jana, Hokůvová Iveta, Horčík František, Choreňová Vladislava, Korfová Ilona, Kubánek Jiří, Macher Pavel, Mareš Zdeněk, Merhautová Ivana, Netíková Eva, Nováček Jaroslav, Nyari Jan /z 8.r./, Polák Bernard, Procházková Romana, Račkovičová Anna, Schulzová Hana, Sluková Jitka, Szegeny Jiří, Šebková Blanka, Šestáková Eva, Štarman Pavel,Šťastná Jitka, Valachová Rozálie, Vaňous Jaroslav 

Zvětšit

1976 - 1977

VIII. třída 

tř. uč. Josef Šťovíček 

Zvětšit

1976 - 1977

VIII. třída 

tř. uč. Josef Šťovíček

 

Absolventi 1977

 

školní docházka: 1968 – 1977

 tř. uč. Eva Kotalíková

 

Braunová Eva, Budský Miloslav, Gardlíková Anna, Janda Jaroslav, Janda Václav, Kučera Luboš, Malý Josef, Matulíková Jindřiška, Merhautová Lenka, Pinkas Jiří, Pinkasová Jaroslava, Polková Jarmila, Rácová Miluše, Rohlová Lenka, Římalová Zdeňka, Schwarzmayerová Alena, Slámová Danuše, Šustr Zdeněk, Vogel Rudolf, Výboch Václav, Zálešák Vladimír, Žemličková Jaroslava  

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Hájková Monika, Hauková Olga, Neradová Eliška, Olahová Božena, Pinkas Jiří

Zvětšit

1973 - 1974

VI. třída 

Zvětšit

1973 - 1974

VI. třída 

tř. uč. Eva Kotalíková 

 

Absolventi 1976

 

školní docházka: 1967 – 1976

 tř. uč. Eva Kotalíková

 

Bártlová Helena, Berthold Karel, Horák Arnošt, Kubešová Ilona, Luft Siegfried, Mágrová Marcela, Pavlíková Alena, Šístková Jana, Šťastná Jaroslava, Šťastný Petr, Šťovíček Libor,

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy:Cigánová Anna, Bílek Jiří, Danišová Blanka, Hauk Vladislav, Kroupa František /6./, Landa Václav, Nerad Vlastimil, Neradová Helena /6./, Nyariová Alena, Zálešáková Anna /6./, Pangerlová Bronislava /6./, Polková Marie /8./  

Zvětšit

1972 - 1973

VI. třída 

tř. uč. Eva Kotalíková 

 

Absolventi 1975

Zvětšit 

školní docházka: 1966 – 1975

tř. uč. Eva Kotalíková

VI. – VIII. r. Josef Šťovíček  

Bertholdová Jana, Fojtík Milan, Fuxová Jana, Horváth Ladislav, Jirásek Alois, Jochman Ladislav, Kozáková Soňa, Kozlík František, Křivánek Jiří, Kučera Václav, Macher Petr, Matulík Jaroslav, Olah Alexandr, Palkoska Jaroslav, Petriková Alena, Polková Marie, Provazníková Eva, Rác Jiří, Seifertová Dagmar, Strejcová Marcela, Šebková Marcela, Špičková Květa, Špičková Markéta, Theumerová Helena,

Následující žáci se odstěhovali, přešli na jinou školu nebo do jiné třídy: Jarošová Eva, Račkovičová Marie 

Zvětšit

1973 - 1974

VIII. třída 

tř. uč. Josef Šťovíček

 

Zvětšit

1972 - 1973

VII. třída 

tř. uč. Josef Šťovíček

 

 

Absolventi 1974

Zvětšit 

školní docházka: 1965 – 1974

 tř. uč. Eva Kotalíková

VI. – VIII. Stanislav Moutelík  

Hanák Štefan, Horáček Josef, Hrubá Blanka, Choreň Vratislav, Kalistová Jana, Křivánková Zdeňka, Lesák Miloslav, Palkoska Ludvík, Pavlík Zdeněk, Polka František, Popovič Jiří, Procházková Anna, Procházková Svatava, Přibylová Libuše, Rada František, Římal Jan, Šesták Milan, Šesták Petr, Šrammová Jitka, Šťastná Marcela,Šťastná Rita, Šťastný František, Theumerová Anna, Václavík Jiří, Vyšínová Jarmila, Zvěřina Zbyněk, Žemlička Jan, 

Zvětšit

 

Zvětšit

tř. uč. Stanislav Moutelík

Zvětšit

Zvětšit

1969 - 1970

V. třída 

tř. uč. Miluše Fraštiová

Zvětšit

1969 - 1970

IV. třída 

tř. uč. Miluše Fraštiová

Zvětšit

1966 - 1967

II. třída

tř. uč. Albína Vondrášková

Zvětšit

1965 - 1966

I. třída

tř. uč. Albína Vondrášková

 

Absolventi 1973

 

školní docházka: 1964 – 1973

 tř. uč. Iva Šípková

VI.A – VIII.A tř. uč. Eva Kotalíková

VI.B – VIII.B  tř. uč. Iva Šípková  

Zvětšit

Ambrůžek Milan, Benda Václav, Bendová Irena, Bílek Jiří, Brabec Jiří, Bratrů Marie, Brhel Pavel, Brhelová Danuše, Černá Hana, Divišová Irena, Fojtík Rudolf, Fulka Ladislav, Havlíček František, Horáček Josef, Horal Vilém, Hraběta Miroslav, Hrubá Blanka, Hudák Jaroslav, Jandová Dana, Jarošová Dana, Kabelová Jaroslava, Kameník Jan, Kroupa František, Křivánek Jaroslav, Kučerová Zdeňka, Levá Marcela, Lonský Miroslav, Matula Milan, Müllerová Helena, Neradová Helena, Novosad František, Palkoska Ludvík, Pangerl Petr, Panchártková Irma, Paparega Ivan, Pavlík Zdeněk, Petrik Jan, Procházková Zdeňka, Rácová Marcela, Rokoš Miroslav, Sendrey Ladislav, Strejcová Eva, Škrabal František, Šmírerová Jiřina, Špičková Jitka, Šrédl Antonín, Šťastný Vladimír, Šustrová Marcela, Vodrážka Milan, Vondrášek Milan, Výbochová Marie, Zdražil Zdeněk, Želichovská Miloslava,  

Zvětšit

1970 - 1971

VII. třída 

Tř. uč. Eva Kotalíková

Zvětšit

1969 - 1970

VI. třída 

Tř. uč. Eva Kotalíková

Zvětšit

tř. uč. Iva Šípková

 

Zvětšit

1965 - 1966

II. třída 

Tř. uč. Věra Hřebenová

Zvětšit

tř. uč. Hana Šťovíčková

Zvětšit

tř. uč. Hana Šťovíčková

 

Absolventi 1972

 

školní docházka: 1963 – 1972

 tř. uč. Josef Šťovíček

 

Barkóczi Pavel, Doubravová Eva, Exner Jiří, Ferenčíková Václava, Fryc Jaroslav, Ickert Zdeněk, Janoušová Olga, Jaroš Bohumil, Kalužničin Miroslav, Kalužničinová Emílie, Kameníková Růžena, Kapralíková Eva, Korol Ondřej, Kozák Zdeněk, Králová Hana, Kubánek Ladislav, Kučera Miroslav, Kuzyk Vladimír, Lysinová Věra, Mahnertová Veronika, Ostapčuk Jiří, Pavlíková Hana, Pirošková Olga, Procházková Věra, Srbová Miroslava, Šimůnková Věra, Šístková Hana, Šťastný Stanislav, Šťastný Václav, Tautermann Zdeněk, Téřlová Ivana, Voráček Zdeněk, Výbochová Anna, Vykusová Lenka, Ženěvská Dana, Žofka Jaroslav

Zvětšit

II. třída

třídní uč.. Hana Šťovíčková

Zvětšit

I. třída

třídní uč.. Hana Šťovíčková

 

Absolventi 1971

 

školní docházka: 1962 – 1971

 tř. uč.Pavel Jírovec, Věra Richterová

 

Babiš Antonín, Bártková Anna, Brabcová Vendulka, Brezani Alois, Buková Anna Bursíková Jana, Drahozalová Eva, Dvořáčková Věra, Ferenčíková Jana, Formánková Jitka, Grussová Eva, Haltuch Rostislav, Hanák Jan, Hauserová Marie, Homolková Jana, Chmelíková Zdena, Jílek Antonín, Jílek Robert, Koudela Zdeněk, Král Svatopluk, Kravčuk Jaroslav, Mexbauer Karel, Padzenhauer Miroslav, Panchártek Jiří, Procházková Věra, Provazníková Helena, Radová Hana, Římalová Vladimíra, Urbanová Arnoštka, Vojtíšková Jana, Vostrá Ladislava, Zálešák Jiří, Zálom Jan 

Zvětšit

 

V. třída 

tř. uč. Zdeňka Paroubková

 

Absolventi 1970

 Zvětšit

školní docházka 1961 – 1970

tř. uč. Vlasta Hlavatá - Brodská

 

Bártlová Kristina, Bertholdová Libuše, Bílek Karel, Doubrava Antonín, Exner Bedřich, Fojtíková Olga, Hamadějová Anna, Havlíčková Hana, Hudák Jiří, Choreň Vladimír, Choreňová Zdena, Jandurová Věra, Kameníková Marie, Kuchařová Iva, Lebeda Jiří, Lonská Jana, Provazník Blahoslav, Rovňák Jan, Stelmaščuková Marie, Strejcová Marie, Šťastný František, Tautermann Kare, Temelová Dagmar, Téřl Miloslav, Vlasák Pavel, Vostrý Josef, Zálešák Václav

Zvětšit

 tř. uč. Jana Cwenarová

Zvětšit

tř. uč. Zdeňka Paroubková

 

Zvětšit

III. třída

tř. uč. Anna Šustrová - Štelcichová

 

Omlouvám se, ale na stránce se  stále pracuje.

Nedostává se mi některých fotografií. 

Máte li možnost si scházející snímky někde vypůjčit a naskenovat, uděláte pro tuto stránku mnoho. 

Pokud mi je na pár dní půjčíte, udělám to ráda sama.

Hledat na mapě stránek

Poslední aktualizace stránky:  12. června 2009 10:11:49

Stránky Základní školy a Mateřské školy Strupčice vytváří a fotografiemi zásobuje Ing. Jiřina Ovčarová. Připomínky, podněty a případné materiály, o kterých si myslíte, že by se na stránky hodily, posílejte na adresu: ovcarova@email.cz