Zájmové kroužky a volný čas žáků

pro školní rok 2018 - 2019

Žákovské knihovny a výpůjční doba knížek

Název kroužku

Pro koho je určen

Den v týdnu

Čas

Vede

Žákovská knihovna

žáci 1. stupně

pátek

12:45 - 13:45

B. R. Veselá

Žákovská knihovna

žáci 2. stupně

pondělí

9:15 - 9:35

S. Svobodová

středa

7:15 - 7:35

Školní klub organizuje:

Název kroužku

Pro koho je určen

Den v týdnu

Čas

Vede

Angličtina

I. třída

úterý

11:25  - 12:25

J. Paliculinová

Angličtina

II. třída

čtvrtek

12:45  - 13:45

J. Paliculinová

Hravá němčina

I. třída

pondělí

12:45  - 13:45

M. Strnadová

Hravá němčina

II. třída

pondělí

12:45  - 13:45

J. Bubeníková

Mladý zdravotník

III. - V. třída

středa

12:45 - 13:45

M. Bláhová

Logopedie

I.  třída

úterý

11:25 - 12:25

J. Pěnkavová

Deskové hry

žáci 1. stupně

pátek

12:45 - 13:45

L. Klírová

Šachový kroužek

všichni žáci

úterý

13:45 - 14:45

J. Boháč

Vaření 

VII. - IX. třída

čtvrtek

13:45 - 14:45

Svobodová, Lisická

Počítačový kroužek 

žáci 1. stupně

úterý

12:45 - 13:45

L. Klírová

Práce na počítači

IV. - IX. třída

středa

13:45 - 14:45

J. Ovčarová

Hudební kroužek 

všichni žáci

úterý

12:45 - 13:45

P. Stránský

Taneční kroužek

žáci 1. stupně

středa

12:45 - 13:45

K. Tlustá

Sportovní hry

žáci 1. stupně

pondělí

12:45 - 13:45

L. Klírová

Sportovní hry

III. - V. třída

pátek

12:45 - 13:45

J. Mišková

Sportovní kroužek

žáci 2. stupně

středa

13:45 - 14:45

J. Nosek

Jóga pro děti

žáci 1. stupně

čtvrtek

12:45 - 13:45

L. Klírová

Keramický kroužek

II., III. a V. třída

pondělí

12:45 - 13:45

I. Dvořáková

Výtvarné a pracovní hrátky

žáci 1. stupně

středa

12:45 - 13:45

L. Klírová

Školní spolek Strupčice organizuje:

Název kroužku

Pro koho je určen

Den v týdnu

Čas

Vede

Stolní tenis

všichni žáci

pondělí

15:30 - 16:30

L. Starý

Karate

všichni žáci

pátek

13:45 - 14:45

L. Kliment

Chovatelství 

všichni žáci

čtvrtek

13:45 - 14:45

J. Komrska

Věda nás baví

všichni žáci

středa

13:45 - 14:45

K. Poláková

Hra na flétnu a zpěv

všichni žáci

pondělí

15:45 - 16:45

M. Rybínová

Keramika

všichni žáci

středa

16:00 - 17:00

R. Kášová

Tvořivá dílnička

všichni žáci

čtvrtek

16:00 - 17:00

K. Poláková

Jiné kluby:

Název kroužku

Pro koho je určen

Den v týdnu

Čas

Vede

Florbal

všichni žáci

pondělí, středa

16:00 - 17:00

 M. Polák

Fotbal

všichni žáci

úterý, čtvrtek

16:00 - 17:30

 R. Tlustý

Házená

všichni žáci

úterý, čtvrtek

13:45 - 14:45

 Hanus, Šnajdr

WebArchiv - archiv českého webu

Optimalizováno pro Mozillu Firefox

Hledat na mapě stránek

Poslední aktualizace stránky:  05. října 2018 12:20:35

Stránky Základní školy a Mateřské školy Strupčice vytvořila a vším novým stále zásobuje Ing. Jiřina Ovčarová. Připomínky, podněty a případné materiály, o kterých si myslíte, že by se na stránky hodily, posílejte přes formulář  nebo na emailovou adresu: ovcarova@email.cz