Úspěchy našich žáků ve školním roce 2016 / 2017

Chomutov

20. 12. 2016

Petr Schöpp

ze VII. třídy

1. místo v recitační soutěži v německém jazyce

Březno

8. 12. 2016

tým žáků VI. a VII. třídy

2. místo - okrskové kolo ve florbalu 

Chomutov

23. 11. 2016 

1. místo v okresním kole turnaje družstev v šachu

Štěpán Brziak    

z VIII. třídy

Ondřej Štochl    

ze VI. třídy

Milan Salon

ze VI. třídy

Josef Domáň

ze VI. třídy

Adéla Čmejlová

z VIII. třídy

Ondřej Vrbka

z IX. třídy

1. místo ve své kategorii a celkově 3. místo

4. místo ve své kategorii a celkově 4. místo

Liberec

22.-25. 11. 2016

 

"Mistrovství světa v tanečním show"

Tereza Tlustá

1. místo - Duo latino show

1. místo - Latino show - velká formace

1. místo - Jazz Dance - velká formace

2. místo - Show Dance - velká formace

2. místo - Latino show - malá formace

3. místo - Latino show - velká formace

Dominika Musilová

1. místo - Latino show - velká formace

1. místo - Latino show - malá formace

2. místo - Show Dance - velká formace

2. místo - Latino show - malá formace

3. místo - Latino show - sólo

Barbora Hálová

1. místo - Jazz Dance - velká formace

3. místo - Latino show - velká formace

Jirkov

18. října 2016

1. místo - malá kopaná 6. a 7. třída "O pohár starosty Jirkova"

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2015 / 2016

Chomutov

11. května 2016

Tým žáků prvního stupně

3. místo v okresním kole SOUTĚŽE MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ

Chomutov

5. května 2016

Tým žáků prvního stupně

1. místo ve fotbalovém turnaji "Mc Donalds´ Cup 2016"

březen 2016 

Regionální kolo literární soutěže EVROPA VE ŠKOLE

Natálie Urbanová z IX. třídy

Iva Vykročilová z VIII. třídy

Ondřej Walz ze VII. třídy

1. místo ve 3. kategorii

2. místo ve 2. kategorii

3. místo ve 2. kategorii

Chomutov

16. 12. 2015

Eliška Zahradníčková

z IX. třídy

3. místo v recitační soutěži v německém jazyce

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2014 / 2015

 5. 5. 2015

Tým žáků prvního stupně

2. místo v okrskovém kole fotbalového turnaje "Mc Donald´s Cup 2016"

Březno

 2015

Tým žáků druhého stupně

2. místo v turnaji malé kopané

Březno

 2015

Tým žáků VIII. a IX. třídy

2. místo - "Žákovská futsalová liga Václava Čecha"

Chomutov

17. 12. 2014

Viktorija Pavlišová

3. místo v recitační soutěži v německém jazyce

Litvínov

12. 12. 2014

Kristýna Bůlfinková

Anežka Brziaková

Ondřej Vrbka

5. místo v soutěži Litvínovský choroš

Březová

6. prosince 2014

Matěj Plaček

ze III. třídy

 

3. místo v kategorii přípravka B 

v zápase řecko-římském 

O POHÁR STAROSTY MĚSTA

Březová

6. prosince 2014

Martin Plaček

z IX. třídy

 

2. místo v kategorii žák 

v zápase řecko-římském 

O POHÁR STAROSTY MĚSTA

Krásná Lípa

29. 11.  2014

Martin Plaček

z IX. třídy

 

1. místo v kategorii B 

v zápase řecko-římském 

O POHÁR STAROSTY MĚSTA

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2013 / 2014

Údlice

 7. 5. 2015

Tým žáků prvního stupně

2. místo ve fotbalovém turnaji "Mc Donalds´ Cup 2016"

Chomutov

27. května 2014

Magdaléna Netolická

z IX. třídy

 pod pseudonymem

Rose Hattway

 

Zvláštní ocenění poroty za kvalitní tvůrčí projev 

v literární soutěži Chomutovský kalamář 

v kategoriích: poezie 14 - 19 let a próza 14 - 19 let

báseň k nahlédnutí         próza k nahlédnutí

Praha

18. března 2014

Valentina Szybakowská

z V. třídy

Štěpán Brziak z V. třídy

Denis Végh ze IV. třídy

Družstvo získalo 6. místo v celorepublikovém kole čtvrtého ročníku soutěže

"SAPERE - Vědět, jak žít" 

I. kategorie - žáci prvního stupně

Praha

18. března 2014

Valentina Szybakowská

z V. třídy

Štěpán Brziak z V. třídy

Denis Végh ze IV. třídy

Družstvo získalo 6. místo v celorepublikovém kole čtvrtého ročníku soutěže

"SAPERE - Vědět, jak žít" 

I. kategorie - žáci prvního stupně

18. února 2014

Valentina Szybakowská

z V. třídy

Štěpán Brziak 

z V. třídy

Denis Végh

ze IV. třídy

Družstvo získalo 1. místo v krajském kole čtvrtého ročníku soutěže

"SAPERE - Vědět, jak žít" 

I. kategorie - žáci prvního stupně

27. ledna 2014

Petra Havránková z IX. třídy

David Bubik z VIII. třídy

Pavel Zimák ze VII. třídy

Družstvo získalo 3. místo v okresním kole pátého ročníku soutěže

"Finanční gramotnost" 

kategorie I - základní školy

24. ledna 2014

Petr Stašek z IX. třídy

David Bubik z VIII. třídy

Lukáš Diviš ze VII. třídy

Družstvo získalo 2. místo v okresním kole čtvrtého ročníku soutěže

"SAPERE - Vědět, jak žít" 

II. kategorie - žáci druhého stupně

22. ledna 2014

Valentina Szybakowská

z V. třídy

Štěpán Brziak z V. třídy

Denis Végh ze IV. třídy

Družstvo získalo 1. místo v okresním kole čtvrtého ročníku soutěže

"SAPERE - Vědět, jak žít" 

I. kategorie - žáci prvního stupně

Litoměřice

10. 11. 2013

Karolína Brisudová 

z I. třídy

"Mistrovství republiky v mažoretkových formacích"

2. místo v dětské kategorii

Praha

30. 8 - 1. 9. 2013

Kristýna Pěnkavová 

z IX. třídy

"Mistrovství světa v mažoretkovém sportu"

  • Mistryně světa - Junior  POM- POM - Duo

  • 2. místo - Junior  - POM- POM - Solo

  • 2. místo - Senior ¨ - POM- POM - Team Stage

  • 3. místo - Senior - Team march

  • 3. místo - Seniors - Team stage

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2012 / 2013

Česká Lípa

9. června 2013

Kristýna Pěnkavová 

z VIII. třídy

"Mistrovství ČR v Latino show".

  • Mistryně republiky - Malá skupina - "Srdcová královna"

  • Mistryně republiky - Velká formace - "Brazilská show"

Vimperk

8. června 2013

Kristýna Pěnkavová 

z VIII. třídy

"Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu".

  • Mistryně republiky - Duo Pompons

  • 2. místo - Sólo Pompons

  • 2. místo - Velká formace Pompons

3. června 2013

Petr Hajnala 

z V. třídy

9. místo v krajském kole 

"Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů"

 ročník

2012 - 2013

Fotbalový tým mladších žáků:

ze IV. třídy: Tomáš Pěnkava, Aleš Malík a Daniel Lenko

z V. třídy: Dominik Novák, Jakub Vrbka a Tomáš Hrubeš 

z VI. třídy: Miroslav Jireš a Eduard Pomahač

ze VII. třídy: Ondřej Vrbka a Tomáš Novotný

"vítěz okresního přeboru ve fotbale"

 ročník

2012 - 2013

Fotbalový tým starších žáků:

z V. třídy: Dominik Novák a Tomáš Hrubeš 

z VI. třídy: Miroslav Jireš

ze VII. třídy: Ondřej Vrbka a Tomáš Novotný

z VIII. třídy Adam Vaňous

z IX. třídy Milan Koubík

 "vítěz okresního přeboru ve fotbale"

  • Starší žáci postupují do krajského přeboru.

27. dubna 2013

Anežka Königová 

z I. třídy

Zvítězila ve finále pěvecké soutěže  

"Vejprtský drozd 2013".

 Je tedy držitelkou drozda ve své kategorii.

2. března 2013

Magdalena Netolická 

z VIII. třídy

Získala cenu poroty za přednes v okresním kole 42. přehlídky dětských recitátorů 

"Dětská scéna 2013"

a postoupila do krajského kola.

29. ledna 2012

Petr Stašek 

z VIII. třídy

Získal 1. místo v okresním kole 42. ročníku 

"Dějepisné olympiády"

a postupuje do krajského kola.

28. ledna 2012

Tereza Bláhová

z IX. třídy

Viktorie Burianová 

z VIII. třídy

Kristýna Bůlfinková

ze VI. třídy

Družstvo získalo 2. místo v okresním kole čtvrtého ročníku soutěže

"Finanční gramotnost" 

kategorie I - základní školy.

Liberec

1.- 4. 11. 2012

Kristýna Pěnkavová 

z VIII. třídy

"Mistrovství světa mažoretek"

  • Mistryně světa - Malá skupina Pom-poms

  • 2. místo - Velká formace Latino Show

16. 11. 2012

Jakub Vrbka 

z V. třídy

Patřil mezi 132 českých žáků, kteří se dělili o absolutní vítězství v kategorii MINI pátého ročníku

celostátní soutěže 

"Bobřík informatiky" 

(V Kategorii soutěžilo celkem 4491žáků z celé republiky).

Polské Opole

23. - 26. 8. 2012

Kristýna Pěnkavová 

z VIII. třídy

"Mistrovství Evropy mažoretek"

  • Mistryně Evropy Sólo Pom-poms

  • Mistryně Evropy Duo Pom-poms

  • Mistryně Evropy Velká formace Pom-poms

  • 2. místo - Malá skupina Pom-poms

 

Štěpán Brziak

ze IV. třídy

Získal 1. místo v okresním kole soutěže 

ve hře na přírodní lesní roh.

WebArchiv - archiv českého webu

Optimalizováno pro MS Internet Explorer

Hledat na mapě stránek

Poslední aktualizace stránky:  19. ledna 2017 21:14:28

Stránky Základní školy a Mateřské školy Strupčice vytvořila a vším novým stále zásobuje Ing. Jiřina Ovčarová. Připomínky, podněty a případné materiály, o kterých si myslíte, že by se na stránky hodily, posílejte přes formulář  nebo na emailovou adresu: ovcarova@email.cz